Wystarczy 5 prostych kroków by razem z LAIT uzyskać do 80% dofinansowania na realizację dowolnego kursu z naszej oferty lub stworzyć szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb. W zależności od województwa w którym siedzibę ma twoja firma możesz uzyskać od 15 000 zł do nawet 100000 zł.

Kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia?

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy. Dofinansowanie, decyzją władz samorządowych, nie jest przyznawane w województwie pomorskim oraz mazowieckim. Osoby fizyczne mogą skorzystać z nisko oprocentowanych pożyczek na rozwój.

Czym jest Baza Usług Rozwojowych (BUR)?

Baza Usług Rozwojowych to platforma przygotowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), w której znajduje się lista usług rozwojowych (szkolenia, kursy, studia podyplomowe, doradztwo itp.). Za jej pośrednictwem przedsiębiorcy oraz ich pracownicy mogą wybrać odpowiednią dla siebie ofertę i zapisać się na interesujące ich szkolenie.

Jaka kwota przysługuje na szkolenie z BUR?

Kwota dofinansowania uzależniona jest od województwa w którym siedzibę ma firma. Po wypełnieniu naszej prostej ankiety – http://bit.ly/burlait powiemy czy przysługuje Ci refundacja, w jakiej wysokości oraz ile środków możesz przeznaczyć na szkolenie.

Pięć prostych kroków

WYBIERZ KURS LUB STWÓRZ WŁASNY

Po zapoznaniu się z ofertą LAIT skontaktuj się z nami. Jeżeli poszukujesz innego szkolenia to stworzymy je razem z Tobą. To Ty decydujesz w jakim obszarze chcesz podnosić kompetencje swoje lub Twoich pracowników.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ ONLINE

Cenimy Twój czas. Dzięki naszemu systemowi po wypełnieniu krótkiej ankiety powiemy czy kwalifikujesz się do uzyskania refundacji oraz w jakiej wartości.

Pamiętaj – to my zajmujemy się wszystkimi papierkami.

PODPISZ UMOWĘ

Od tej chwili nasz dedykowany pracownik będzie do Twojej dyspozycji, ustali z Tobą dogodny termin szkolenia oraz odpowie na wszystkie pytania.

ZREALIZUJ KURS I OCEŃ GO

Nie zapomnij ocenić zakończonego kursu. Bez tego nie otrzymasz refundacji.

OPŁAĆ FAKTURĘ I OTRZYMAJ REFUNDACJĘ

Opłacona faktura musi zostać złożona z dokumentami refundacyjnymi.